img

5 kroků, jak si získat jeho matku

27 srpna, 2019 | Vztahy

5 kroků, jak si získat jeho matku

Není vůbec snadné udělat na novou tchýni dojem, ale nemožné to také není. Proto vám přinášíme pětici rad, jak na matku svého partnera zapůsobit.

Krok č. 1

Bohužel je pravda, že šanci udělat první dojem máte jen jednu. Co při prvním seznámení pokazíte, to potom budete muset jen stěží napravovat. Dle psychologů lidé zhodnotí nový protějšek během dvou až čtyř minut. Jinak řečeno – Jeho matka si z 55 % bude všímat toho, jak vypadáte, 38 % dojmu tvoří úvodní stisk ruky, hloubka hlasu a intonace. „Pouhých“ 7 % obsah vaší řečí.

Krok č. 2

Při prvním seznámení doneste své drahé budoucí tchýni květinu. Nikoliv však do vázy, ale v květináči. Pokud se totiž rovnou neprolomí ledy, alespoň zaregistruje, že jste slušně vychovaná. Klidně se můžete i přítele zeptat, co jeho matka ráda mlsá a poté jí dárek přinést se slovy: „Chtěla jsem vás potěšit, tak jsem se zajímala, co by vám tak udělalo radost…“.

Krok č. 3

I když sedm procent, které připadají na obsah řeči není zrovna mnoho, v případě tchyně je potřeba si dávat pozor. Přece jen je to žena a té nikdy nic neunikne. Proto vám nesmějí přes pusu proklouznout hrubá slova. Pečlivě zcenzurujte vaše historky ze svého života před seznámením s jejím synem.

Krok č. 4

I když váš přítel už pomalu usíná na gauči, protože jeho matka zrovna vytáhla čtvrté album z jeho dětství, a sbírku jeho mléčných zubů, vydržte. Jednak se zájem opravdu cení a pak máte také neopakovatelnou příležitost něco se dozvědět.

Krok č. 5

Jeho matka má největší strach z toho, že jí teď bude její chlapeček navštěvovat daleko méně, což je logické. Dejte ale najevo, že je tento strach zbytečný. Nebraňte mu v návštěvách svých rodičů, přece se jich nemusíte účastnit pokaždé.