img

Jak Petra zachránila vztah s Pavlem a objevila své vysněné povolání

Jak Petra zachránila vztah s Pavlem a objevila své vysněné povolání

Petra a Pavel byli mladý pár, který se miloval, ale jejich vztah byl poslední dobou v krizi. Každý den byli plní hádek, nedorozumění a cítili, že se jejich láska rozpadá.

Petra byla ten aktivnější a rozhodla se, že musí něco udělat, aby se jejich vztah opět vrátil na správnou cestu. Navštívila odborníka na Feng Shui a myslela si, že jí poradí, jak by mohla v jejich společném podnájmu upravit prostor, tak aby jim vztah podporoval a harmonizoval. A k tomu opravdu metody Feng shui slouží.

Jaké však bylo její překvapení, když lektorka Feng shui, začala pokládat otázky, které se týkaly jí samotné. Co dělá, co jí baví, jestli ví v čem je opravdu dobrá. Začali úplně z jiné strany než Petra předpokládala.

Začaly osobní analýzou Petry, podívali se na to jaké energie při narození dostala Petra do vínku a jak tyto energie ovlivňují její život. Rozkryly její silné stránky a její největší talenty. Došly k tomu, že Petra vůbec nevyužívá své “kreativní až umělecké energie”. Petra má unikátní talent k interiérovému designu, umí vytvářet krásné a inspirativní interiéry. Má totiž ve svém Astrotypu Zajíce nebo-li Králíka a to je talent zvířete, které má opravdu mimořádný cit a talent pro originální a zajímavé interiéry. 

Když tento talent pojmenovaly a trochu více se o něm rozpovídaly, zjistily, že Petra o tomto talentu dobře ví, a že jí velmi trápí, že tuto práci dělat nemůže. Rovnou totiž sama sobě vysvětlila, že tuto práci dělat nemůže, protože na to nemá vzdělání. A to byl ten její začarovaný kruh, cítila, že by ráda něco dělala, ale druhá část jejího já, jí to rovnou shodila.

Povídaly si dále a zjistili, že pro činnosti umělecky zaměřené není to nejdůležitější mít na to “papír”, ale mnohem důležitější je mít talent. A ten Petra jednoznačně měla, dokonce má Králíka ve svém Astrotypu 3x, ze všech šesti energii, z kterých se Astrotyp skládá. Při takhle velké kumulaci kreativní, umělecké energie již opravdu o talentu nemůže být pochyb.

Pak už to šlo velmi jednoduše. Petra se rozhodla, že prostě začne a udělá první krok. A tím bude, že si udělá Kurz Feng shui, který byl finančně dostupný. Byl on-line s osobní konzultací po každé ukončené lekci, takže Petra časově kurz dokázala zahrnout do svých stávajících aktivit.

Petra svůj potenciál objevila a rozvíjela. Začala přátelům navrhovat jednoduché úpravy v bytech a při minulém setkání se  “pochlubila”, že získala zakázku na návrh interiéru pro celý dům.

 A jak příběh o rozpadu vztahu dopadl? Petra našla své poslání, objevila své dary, začala si plnit své sny a konečně přestala žít sny svého přítele. Pavel totiž na rozdíl od Petry již dělal práci, ve které byl velmi spokojený. Ten kdo byl nespokojený ve svém životě a bohužel to přenášel i do vztahu byla Petra. Ale byla natolik moudrá, že začala u sebe a myslím, že se jí to ve všech směrech povedlo a vyplatilo. Teprve poté si ještě nechala zpracovat partnerský korelát, aby zachránila jejich vztah a mohli ho společně dále rozvíjet. A navíc si našla práci snů 🥰. 

To byl jeden hezký příběh z praxe lektora Feng shui, který měl happyend dokonce dvakrát.

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

Důvěra je jako květina, kterou musíme pečlivě pěstovat, aby mohla krásně kvést. Bez důvěry, vztah může trpět a přestat růst. Ale když jsme ochotni...

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit,...