img

4 cviky na krásnou postavu z domova

4 cviky na krásnou postavu z domova

Vždy jsi toužila po nádherné vysportované postavě? Přinášíme vám tipy, jak docílit krásné postavy s minimálním úsilím a maximálním efektem. A že nemáš ráda fitness centra nebo posilovny? Stačit ti bude domácké prostředí, prostranství na zahradě nebo podložka na cvičení ve vašem obývacím pokoji!

1. Dřepy a sed lehy

Velice jednoduchý cvik, který si každá z nás pamatuje už od školky nebo z hodin tělocviku na základní škole. Dolů, nahoru, dolů, nahoru! Druhů dřepů je velké množství. Zkuste dřepy upgradovat a rozkročte se. Hlídejte si, abyste měla rovná záda a paty na zemi. Díky dřepům budete posilovat zadek a nohy a získáte skvělou postavu, kterou jste si vždy přála.

Díky sed lehům budete naopak trénovat bříško. Sed lehy i dřepy patří ke klasickým cvikům, které všichni znají. S dostatečným opakováním dosáhnete pevných partií, které vám bude každá žena závidět 😉.

2. Běh do schodů

Pokud máte doma schodiště, máte obrovskou výhodu. A proč zrovna schody? Během do schodů a stoupáním posilujete zadek a nohy. Pokud nerada běháte mezi lidmi, na ulici, v parku nebo v lese, určitě si tuto techniku zamilujete. Dáte si pořádně do těla, a ještě posílíte své ladné partie. Samozřejmě, běhejte opatrně!

3. Plank

Popularita skvělého cviku s názvem plank v posledních letech jen a jen stoupá. Podstata cviku spočívá v tom, že se opřete o předloktí, zadek a trup zvednete do vzduchu a snažíte se vydržet stanovený časový interval v poloze připomínající desku.

TIP: Zapněte si na svém mobilním telefonu hodiny a vyberte si možnost odpočtu času. Zkuste začít na minutě a vydržte po celou minutu v pozici plank. Čas každý den zvyšujte a uvidíte, o kolik se zlepšujete!

4. Skoky přes švihadlo

Kupte si na internetu levné švihadlo nebo využijte staré vašich mladších sourozenců nebo dětí z dob, kdy si hrály na zahradě. Tentokrát na zahradu vyběhněte vy a nezapomeňte vyzkoušet, jestli si pamatujete všechny různé styly skoků přes švihadlo. Skoky přes švihadlo jsou efektivním kardiem, které vám pomůže spálit kalorie a zpevnit tělo. Tak co, kolikrát šňůru přeskočíte bez zastavení?

Poslední tip na závěr

Ať už se rozhodneš pro jakýkoli sport, tak si nezapomeň zvolit i vhodné a padnoucí sportovní oblečení, ve kterém se budeš cítit pohodlně a skvěle. Můžes zkusit třeba internetový obchod 4Fstore, kde najdeš skvělý výběr kvalitního oblečení a sportovních doplňků pro všechny možné druhy sportů 😉.

Líbily se vám doporučené tipy? Vyzkoušíte nějaké? Co děláte doma pro svou postavu vy? Sdílejte náš článek a dejte o něm vědět kamarádkám!

Pečujte o svou pleť s přírodními oleji

Pečujte o svou pleť s přírodními oleji

Péče o pleť je důležitou součástí naší každodenní rutiny. Abychom ji udrželi zdravou a krásnou, mnoho lidí sáhne po přírodních olejích. Tyto oleje...

Vliv saunování na lidské zdraví

Vliv saunování na lidské zdraví

Saunování má řadu prospěšných účinků na lidské zdraví. Může pomoci snížit napětí, zlepšit krevní oběh, posílit imunitní systém a také snížit riziko...

Prevence bolesti při menstruaci

Prevence bolesti při menstruaci

Prevence bolesti při menstruaci je důležitá pro zlepšení kvality života žen. Existuje několik způsobů, jak snížit bolest při menstruaci, jako jsou...