img

Originální dárky, které potěší každou maminku

Originální dárky, které potěší každou maminku

Čím mamku nebo babičku zaručeně potěšíte? Máme pro vás 5 tipů na originální dárky, ze kterých budou nadšené, ať už jim je dáte k svátku matek, k narozeninám nebo jen tak. Za svoji lásku a péči si to rozhodně zaslouží.

Pošlete květiny

Snad každá žena ráda dostává květiny. A když se ještě přidá moment překvapení a milý ručně psaný vzkaz, bude nadšená. Spousta květinářství nabízí rozvoz i výběr kytice po celé ČR pohodlně online.

Květiny můžete nechat dovézt stylově

Personalizované dárky

Na míru se dnes už nedělají jen šaty nebo boty. Přesně podle vašich představ a s vlastními motivy můžete mít téměř cokoli od triček přes hrnečky až po deníky a diáře. Další možností jsou fotoobrazy, fotoknihy, kalendáře a vlastně jakékoli dekorační předměty, na kterých budou vaše společné fotky.

TIP: Dárky na míru raději řešte dostatečně dopředu, jinak si připlatíte a stejně bude hrozit, že termín nestihnete.

Vyzkoušejte si T-shock s chytrým konfigurátorem, kdy si vlastní návrh vytvoříte velmi jednoduše samy.

Nejlepší dárek je zážitek

Nejcennější věcí, kterou máme je náš čas a ten můžeme společně strávit třeba na wellness, eurovíkendu nebo při nějaké oblíbené aktivitě. Záleží, jestli vaše maminka ráda cestuje, sportuje nebo spíš v klidu relaxuje. Na webu najdete spoustu různých voucherů, často i cenově zvýhodněných. U některých hotelů či wellness center koupíte jen poukázku v určité ceně a vhodný typ pokoje, stravy i zábavy pak vyberete společně.

Dopřejte si holčičí wellness víkend

Ve dvou se to lépe učí

Pokud víte, že by se vaše maminka nebo babička chtěla v něčem zdokonalit, vyrazte na kurz společně. Ve dvou je to vždycky zábavnější a jednodušší. Navíc strávíte víc času společně a něco nového se naučíte. Pokud se vám nechce nikam chodit nebo nestíháte, vybírat můžete z nepřeberného množství online kurzů.

Vlastní výroba

Cokoli vlastnoručně vytvořeného mnohdy potěší víc než drahé dary za tisíce. Pokud si netroufnete na nic složitého, můžete třeba vytvořit fotonástěnku nebo ručně napsat přání. Každou maminku určitě potěší i když jí uvaříte oblíbené jídlo nebo upečete dezert, na který třeba jindy chodíte do kavárny.

Dietní dezert 🙂

Jak se správně saunovat

Jak se správně saunovat

Saunování je skvělý způsob, jak se účinně zrelaxovat a zároveň prospět svému tělu i duši. Chceš-li z toho vyždímat maximum a vyhnout se přitom...

Začni s jógu a prožij proměnu!

Začni s jógu a prožij proměnu!

Hledáš způsob, jak si vylepšit figuru a zároveň si dopřát něco pro svou duši? Jóga je tady jako dokonalý parťák na cestě k lepšímu já. Nejenže se s...