img

Jak na celulitidu? Ve čtyřech krocích to zvládneš!

Jak na celulitidu? Ve čtyřech krocích to zvládneš!

Léto už klepe na dveře a každá z nás chce vypadat ohromně. Ale ještě předtím, než vyrazíme za sluncem, máme tu jeden malý boj – boj s celulitidou. Celulitida je pro mnohé z nás noční můrou, ale věř, že se s ní dá zatočit. A i když možná přemýšlíš, že letos raději vynecháš pláž, máme pro tebe hned několik tipů, jak zlepšit stav tvé pokožky.

Co s tím jídlem?

Začneme u základu – u stravy. Pokud tvůj jídelníček dosud připomínal čokoládovou továrnu nebo slané snacky, máme pro tebe zprávu: je čas na změnu. Dej své pokožce, co potřebuje – hodně zeleniny, ovoce, vitamínů a minerálů. Tyto poklady ti pomohou v boji proti celulitidě a tvá pokožka ti za to jistě poděkuje.

Masáže – tvůj nový rituál

Možná ti to přijde zvláštní, ale pravidelné masáže problematických míst mohou skutečně pomoci. Tělo na masáž reaguje zlepšením krevního oběhu a postupem času si všimneš viditelných výsledků. A navíc, kdo by si občas nepotřeboval dopřát chvíli relaxace?

Pitný režim na prvním místě

Přiznejme si, kolikrát jsme na pitný režim zapomněly? Jenže právě voda je v boji proti celulitidě tvým nejlepším přítelem. V létě to platí dvojnásob! Nos si s sebou láhev vody a doplňuj tekutiny pravidelně. A pokud ti nevoní voda z kohoutku, vždy si můžeš dopřát flaškovou. Tvá pokožka ti bude vděčná.

Výživové doplňky jako pomocníci

A co takhle výživové doplňky? Ano, i ty mohou přijít vhod. Najdeš na trhu hromadu produktů, které slibují omezení celulitidy. Ale nezapomeň, že žádný z nich není zázračný elixír. Musíš k tomu přistupovat komplexně a dodržovat všechny kroky, které jsme zmiňovaly.

Tak co, jsi připravená vyrazit na pláž a ukázat světu, že celulitida ti rozhodně nezkazí léto? S těmito tipy to bude hračka!

Jak si dopřát a zůstat fit?

Jak si dopřát a zůstat fit?

Toužíš po malém hříšném potěšení, ale nechceš se vzdát svého diety a hubnutí? Není třeba zoufat, přináším ti tipy, jak si můžeš pochutnat a přesto...