img

Pět nápadů na dárky pro vaši kamarádku

Pět nápadů na dárky pro vaši kamarádku

Vymyslet dárek pro svoji nejlepší kamarádku nemusí být vždy snadné. Obzvlášť pokud se znáte již léta a studnice vašich kreativních nápadů je tak zcela vyčerpaná. Nezoufejte ale, protože existují takové dárky, které udělají radost každé ženě. Vždy je dobré mít nějaký ten šikovný nápad v záloze a my vám jich dnes naservírujeme hned několik.

Dárkový poukaz

Pokud si nejste jistá, že se trefíte do vkusu své kamarádky, a nechcete nic podcenit a šlápnout s výběrem dárku vedle, pak zvolte zakoupení dárkového poukazu. Na jeho základě si může vaše kamarádka nakoupit sama věci, které jí padnou do oka, a to až do výše kreditu, který na kartu uložíte. Dárkové poukazy ale nemusí být jen na věci, jako jsou například oblečení nebo kosmetika.

Darovat můžete i zážitek, takže skvělým nápadem jistě budou i poukazy do wellness centra, aquaparku, oblíbené restaurace a podobně. Poukaz většinou dostanete v dárkovém balení, na které stačí dopsat jméno obdarovávané, a máte hotovo.

Kosmetika

Asi žádná žena neodmítne kosmetiku, avšak velmi obtížné je se trefit a vybrat takový výrobek, který by dotyčná osoba skutečně ocenila. Například vůně a názory na ně se velmi liší. Co voní jedné ženě, nemusí přijít až tak atraktivní druhé, takže než se rozhodnete investovat do něčeho takového, ujistěte se, že pro daný výrobek kamarádka najde využití a neskončí někde na dně skříně.

Večeře

Pokud si vaše kamarádka nepotrpí na hmotné dary, skvělou variantou bude pozvání na večeři, kterou si vychutnáte společně. V takovém případě máte jistotu, že váš praktický dárek udělá radost, a rozhodně jej kamarádka využije. Pokud navíc vyberete jednu z jejích oblíbených restaurací, máte vyhráno a úspěch vašeho dárku bude zaručen.

DVD nebo kniha

Když už jste opravdu v koncích, vyrazte do prvního knihkupectví a zakupte knihu, která by mohla kamarádce udělat radost. Jistě víte, jaké žánry ji baví nejvíce, takže vsaďte na jistotu a hledejte knižní bestsellery z konkrétní kategorie literatury. Pokud kamarádka moc nečte a dává raději přednost filmům, můžete koupit film na DVD.

Dárkové balíčky

Velmi oblíbené jsou dárkové balíčky. Některé zakoupíte již hotové s produkty, které do nich přidali prodejci. Jinde si můžete i sami vybrat, co bude obsahem vašeho dárkového balíčku, jak má být stylizován a jaká by přibližně měla být jeho cena. Pokud znáte vkus své kamarádky, jistě pro vás nebude problém takový dárkový balíček sestavit. Obsahovat může například několik druhů kvalitní belgické čokolády, arabské kávy nebo tradičních potravin, které má vaše kamarádka v oblibě. Není divu, že jsou dárkové balíčky tolik oblíbené, když je tak snadné je sestavit a hlavně máte jistotu, že jde o skvělý dárek, který potěší každého.

Jak se správně saunovat

Jak se správně saunovat

Saunování je skvělý způsob, jak se účinně zrelaxovat a zároveň prospět svému tělu i duši. Chceš-li z toho vyždímat maximum a vyhnout se přitom...

Začni s jógu a prožij proměnu!

Začni s jógu a prožij proměnu!

Hledáš způsob, jak si vylepšit figuru a zároveň si dopřát něco pro svou duši? Jóga je tady jako dokonalý parťák na cestě k lepšímu já. Nejenže se s...