img

Se švihadlem, trampolínou nebo klokaními botami vám skákání půjde samo!

Se švihadlem, trampolínou nebo klokaními botami vám skákání půjde samo!

„Kdo neskáče, není Čech!“ – možná znáte tohle heslo, ale co takhle využít skákání pro vylepšení postavy? Skákání má spoustu pozitiv – od zrychlení krevního oběhu, přes posílení metabolismu, až po formování postavy a spalování kalorií. Představte si, že se skákáním nejen získáte vysněnou postavu, ale ještě si užijete hromadu zábavy. Ať už skáčeš sám, s kamarády nebo s rodinou, skákání se rychle stane vaším oblíbeným slovem i činností. Po prvních skocích na různých sportovních náčiních už k hubnutí nebudete chtít vyzkoušet nic jiného.

Pamatuješ na švihadlo ze svého dětství?

Možná tě překvapí, kolik zábavy ti může přinést i teď. Tohle „dětské hračky“ se může stát tvým nejlepším pomocníkem v boji s přebytečnými kilogramy. Švihadlo ti pomůže zrychlit metabolismus, krevní oběh a brzy si všimneš, jak krásně hubneš. A ještě k tomu je švihadlo levnou investicí, která nezruinuje tvůj rozpočet. Začít můžeš s klasickým švihadlem a postupně, jak se budeš zlepšovat, můžeš investovat do pokročilých modelů, které počítají skoky a spálené kalorie. A kdo ví, možná se brzy staneš mistrem v rope skippingu – skákání přes švihadlo jako sport.

A co ta trampolína zapomenutá na zahradě?

Nech to na dětech, trampolína je tu teď pro tebe! Zapomeň na zábrany a vydej se skákat. Skákáním na trampolíně zapojíš celé tělo, zrychlíš svůj metabolismus a začneš spalovat kalorie. S trochou štěstí se k tobě brzy přidají i děti a skákání na trampolíně se stane rodinnou zábavou.

A kdybys ještě neznala klokaní boty, tak to chce rychle napravit!

Pokud ti přijde, že trampolína byla vrchol zábavy, tak s klokaními botami, neboli Kangoo Jumps, jsme na úplně jiné úrovni. Jsou to boty se speciální pružnou podrážkou, které ti umožní skákat pohodlně a bez bolesti zad nebo kloubů. Klokaní boty jsou super na běhání, aerobik nebo jen tak pro radost ze skákání. Ať už sáhneš po švihadle, trampolíně nebo klokaních botách, skákání ti přinese radost, lepší postavu a spoustu zábavy. Tak proč to nezkusit?

Nastartuj svůj den s úsměvem

Nastartuj svůj den s úsměvem

Některá rána jsou prostě tvrdší než jiná. Víte o tom, že ty dny, kdy by se člověku nejvíc chtělo zahrabat zpátky do peřin s čokoládou a knížkou v...