img

Začni s jógu a prožij proměnu!

Začni s jógu a prožij proměnu!

Hledáš způsob, jak si vylepšit figuru a zároveň si dopřát něco pro svou duši? Jóga je tady jako dokonalý parťák na cestě k lepšímu já. Nejenže se s ní rozloučíš s pár nechtěnými kilečky, ale taky ti zlepší spaní, což je přeci jen jako vymodlit si extra hodiny na den!

Jóga: Tajná zbraň žen ve fitness výzbroji

Ačkoli jóga není jen pro ženy, nelze popřít, že si ji oblíbily zvláště pro její pozitivní účinky na tělo i mysl. Kromě toho, kdo by nechtěl být fit a připravený na léto? Takže pokud máš v plánu tento rok zazářit na pláži, neváhej a začni už dnes. Pamatuj, čím dřív začneš, tím lepší výsledky můžeš očekávat. A neboj, jakmile se do jógy ponoříš, nebudeš chtít přestat.

Nejen štíhlá postava, ale i klidná mysl

Jóga není jen o hubnutí. Je to cesta k duševní pohodě, krásě a zdravému životnímu stylu. Ale aby jóga mohla ukázat své kouzlo, musí ti sednout. Jak se říká, v lásce a ve józe je všechno o chemii. Pokud se během cvičení cítíš šťastně, zdraví přijde samo. Cvič s láskou, ne ze seznamu povinností.

Spálení kalorií na maximum

Myslíš si, že aerobik je král kalorického spalování? Jóga ti ukáže, kde je jeho místo. Zvlášť pak teplá jóga má na kontě spálených kalorií víc než jiné typy cvičení. A nejlepší na tom? Cvičíš stejně jako u klasické jógy, jen při tom vypotíš všechno, co na srdci nosíš (a v bocích taky).

Konec s počítáním oveček

Kvalitní spánek je základ. A když se nám ho nedaří chytit za pačesy, jóga přichází na scénu. Nejen, že se probudíš fit a plná energie, ale tvůj životní styl se posune o level výš. Zapomeň na noční bdění a vítáme spánek jako z reklamy na matrace.

Tak co, jsi připravena objevit, jak moc jóga může změnit tvůj život? Vezmi to jako výzvu. Zlepšení figury, duševní pohoda a spánek jako miminko. To všechno jóga nabízí. A věř mi, až začneš, budeš se divit, proč jsi s tím nezačala už dávno.

Jak se správně saunovat

Jak se správně saunovat

Saunování je skvělý způsob, jak se účinně zrelaxovat a zároveň prospět svému tělu i duši. Chceš-li z toho vyždímat maximum a vyhnout se přitom...