img

3 tipy na krásnou a svěží pleť

3 tipy na krásnou a svěží pleť

Léto je obdobím odpočinku, vodních radovánek, vyhřívání se na sluníčku a odhalování pokožky v oblíbených šatech. Určitě to ale není období, kdy se vyplatí zpomalit při každodenní péči o pleť. Opalování a častější kontakt s vodou sice může naši pokožku na pár týdnů sjednotit a rozjasnit, ale je to pro ni také pořádná zátěž! Přinášíme tři snadné kroky, které přirozeně vedou ke krásnější a zdravější pokožce.

Rostliny, které si zamilujete nejen vy, ale i vaše pokožka

Existují rostliny, které pomáhají hydratovat pleť. Patří mezi ně například okurka, heřmánek, máta nebo i kosmatcovník jedlý, který má mimořádnou schopnost shromažďovat vodu. Výtažek z kosmatcovníku obsahuje například nová řada s názvem Hydra Végétal od Yves Rocher.

Můžete si i sami doma přiopravit domácí limonádu nebo smoothie z okurek, máty, heřmánku a aloe vera. Všechny tyto rostliny mají příjemnou a svěží chuť a navíc podporují hydrataci pokožky.

Vypnutá pleť díky dávce hydratace

V létě se z naší kůže voda vypařuje v nadměrném množství. Takže ať už máte jakýkoli typ pleti, potřebuje nejlépe ráno i večer hydratovat krémy a dalšími přípravky k tomu určené. Nejlepší jsou samozřejmě ty, které obsahují přírodní složky.
Můžete vyzkoušet hydratační péči z řady Hydra Végétal od Yves Rocher, která hydratuje až na 48 hodin.

Peeling je správná volba!

I když si mnozí myslí, že peeling je spíše na škodu, než k užitku. Opak je avšak pravdou. Pokud dodržíte používání 1x týdně jak je doporučeno, k hluboké hydrataci opravdu přispívá, protože pleť zbavuje odumřelých buněk a dává tak možnost ke vzniku novým.

Doporučuje se hodně peeling od Yves Rocher, který má částečky ne plastové, ale bambusové a jsou tak i ohleduplné k životnímu prostředí. U nás v redakci preferujeme čistě přírodní kosmetiku Vivaco. Jejich přírodní produkty bez přidaných umělých přísad jsou to pravé pro vaší pleť.

Piercing a jeho tajemný svět

Piercing a jeho tajemný svět

Hele, víš co je česká verze piercingu? No přece propichování. A v poslední době se to stalo takovým módním výstřelkem, který už dobývá celý svět....

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Přichází léto, a s ním i čas ukázat výsledky naší poctivé práce ve fitku! Věříme si říct, že nic neslíbí vytvarovanou postavu lépe než sexy overaly....