img

5 make-up trendů jara 2020

5 make-up trendů jara 2020

Přinášíme skvělou inspiraci pro vylepšení vašeho každodenního make-upu. Jaro je novým začátkem, příroda se probouzí a probíhají velké změny. Proč nevyzkoušet něco nového a trendy i v líčení?

Make-upem vyjadřujeme svou osobnost, svou kreativitu a pohled na svět, tak se nebojte sáhnout po nových a odvážných věcech, které vaši tvář rozjasní jako mávnutím kouzelného proutku. Jste připravena zářit?

1. Jen červená to může být!

Velkým hitem letošního jara je klasická rudá rtěnka. Červená na rtech se hodí nejen k business looku, ale i k trendy rebelskému make-upu. Už dávno neplatí, že rtěnka musí ladit s barvou kabelky, takže buďte odvážná a nebojte se barvy míchat a kombinovat. O tom jsou letošní trendy.

2. Pihy

Jako by se s pihami roztrhnul pytel! To je ale zvláštní, že je mají i slečny, které je nikdy neměly, že? To je magie líčení! Pihy jsou neskutečně trendy a sexy, každá z nás je chce mít, tak proč si je nepřičarovat kouzlem make-upu? Pokud vám přála štěstěna a máte pihy od přírody, máte vyhráno.

TIP: Pokud vás příroda pihami neobdařila, zkuste tento trik. Vezměte si větší štětec, nejlépe na pudr nebo na make-up. Naberte štětcem tmavší hnědý stín nebo bronzer a začněte s ním ťupkat po obličeji. A falešné pihy jsou na světě!

3. Výrazné linky

Pastelové, tlusté, tenké nebo v různých tvarech či obrazcích. Fantazii se meze nekladou. Pokud si nevěříte na odvážné svítivě neonové líčení očních víček, zvolte bílou linku. Bílá je výrazná, ale není nepřiměřeně vyzývavá. Volbou bílé tekuté linky překvapíte, rozzáří se vám oči a budete hvězdou kdekoliv se mihnete.

4. Fox eyes

Velkým virálním hitem jara roku 2020 jsou takzvané fox eyes. Proslavila je Kendall Jenner nebo Gigi Hadid. Jedná se o optické protáhnutí očního víčka pomocí výrazných řas a tmavé linky na vnější straně oka.

5. Vyčesané obočí

Co víc křičí 2020 něž husté a vyčesané obočí? Zapomeňte na uhlazené, tenké obočí, letošním hitem je právě drzé obočí bez velkého řádu.

TIP: Vezměte si kartáček na pročesávání obočí a tuhé mýdlo. Seškrábněte z mýdla pastu, kterou obočí vyčešete nahoru. Docílíte krásného přirozeného vzhledu hustého obočí.

Piercing a jeho tajemný svět

Piercing a jeho tajemný svět

Hele, víš co je česká verze piercingu? No přece propichování. A v poslední době se to stalo takovým módním výstřelkem, který už dobývá celý svět....

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Přichází léto, a s ním i čas ukázat výsledky naší poctivé práce ve fitku! Věříme si říct, že nic neslíbí vytvarovanou postavu lépe než sexy overaly....