img

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit, pro některé je to prostě tabu. A právě o těch je náš dnešní článek!

Anální sex

Anální sex je pro většinu opravdovým tabu. Přitom právě toto místo je jednou z nejcitlivějších erotogenních zón mnoha mužů a žen.

Jak jistě víte, procento mužů, kteří o anální sex projevují zájem je výrazně vyšší, než procento žádostivých žen.

Za zmínku jistě stojí, že na internetu jde o jeden z nejčastěji vyhledávaných výrazů v rámci sexuálních témat.

Masturbace

Prý je to nezdravé, ostudné a škodlivé… Takové předsudky padají na téma masturbace. A přitom jde o tak běžnou činnost, kterou provozuje většina z nás.

I když máte zdravý sexuální vztah, není nic špatného na tom občas se tímto způsobem potěšit. Přece jen, jen vy sami dobře víte, co se vám opravdu líbí.

Bolest a dominance

Není nic nového, že někoho místo něžností vzrušuje síla a sexuální nadvláda. Pokud jste se se svým partnerem domluvili, není proč se pohoršovat. Existuje přece tolik partnerství, ve kterých po zhasnutí světel panuje řád a partneři se promění do „svých rolí“.

Sex při menstruaci

Ani sex při menstruaci již nemusí být tolik tabu. Některé ženy si sex během svých dnů opravdu užívají, ne-li více než v „normálních“ dnech. Možná je to díky vyššímu prokrvení příslušných míst nebo snad i díky pocitu jakéhosi rebelství a porušení společenského diktátu.

Orální sex

Spousta žen má vůči orálnímu sexu předsudky a tím se dostává na vyšší příčky v sexuálním tabu.

Mnoho žen totiž má problém s uvolněním a obavou, zda si partner tuto praktiku náležitě užívá.  Pokud se jim však podaří odhodit zábrany, může jít o zážitek vskutku úžasný.

Na druhé straně muži v této otázce mají jasno. Vůbec nic neřeší a tento způsob sexu si plně užívají.

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...