img

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit, pro některé je to prostě tabu. A právě o těch je náš dnešní článek!

Anální sex

Anální sex je pro většinu opravdovým tabu. Přitom právě toto místo je jednou z nejcitlivějších erotogenních zón mnoha mužů a žen.

Jak jistě víte, procento mužů, kteří o anální sex projevují zájem je výrazně vyšší, než procento žádostivých žen.

Za zmínku jistě stojí, že na internetu jde o jeden z nejčastěji vyhledávaných výrazů v rámci sexuálních témat.

Masturbace

Prý je to nezdravé, ostudné a škodlivé… Takové předsudky padají na téma masturbace. A přitom jde o tak běžnou činnost, kterou provozuje většina z nás.

I když máte zdravý sexuální vztah, není nic špatného na tom občas se tímto způsobem potěšit. Přece jen, jen vy sami dobře víte, co se vám opravdu líbí.

Bolest a dominance

Není nic nového, že někoho místo něžností vzrušuje síla a sexuální nadvláda. Pokud jste se se svým partnerem domluvili, není proč se pohoršovat. Existuje přece tolik partnerství, ve kterých po zhasnutí světel panuje řád a partneři se promění do „svých rolí“.

Sex při menstruaci

Ani sex při menstruaci již nemusí být tolik tabu. Některé ženy si sex během svých dnů opravdu užívají, ne-li více než v „normálních“ dnech. Možná je to díky vyššímu prokrvení příslušných míst nebo snad i díky pocitu jakéhosi rebelství a porušení společenského diktátu.

Orální sex

Spousta žen má vůči orálnímu sexu předsudky a tím se dostává na vyšší příčky v sexuálním tabu.

Mnoho žen totiž má problém s uvolněním a obavou, zda si partner tuto praktiku náležitě užívá.  Pokud se jim však podaří odhodit zábrany, může jít o zážitek vskutku úžasný.

Na druhé straně muži v této otázce mají jasno. Vůbec nic neřeší a tento způsob sexu si plně užívají.

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

Důvěra je jako květina, kterou musíme pečlivě pěstovat, aby mohla krásně kvést. Bez důvěry, vztah může trpět a přestat růst. Ale když jsme ochotni...

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...