img

Boty, které vládnou létem!

Boty, které vládnou létem!

Dávno nadešel čas, kdy jsme již schovaly kozačky hluboko do botníku a začaly jsme pokukovat po ledních sandálcích, lodičkách či teniskách. Máme pro vás tří trendy v obuvi, které si určitě zamilujete.

Pastelové pantoflíčky

Mules, nebo chcete-li nazouvací pantoflíčky, jsou stále ve hře. Letos se nosí v romantických pastelových tónech. Můžete si vybrat modely s podpatkem, ale i s plochou podrážkou.

Narozdíl od lodiček s otevřenou patou, kde vévodí hranatá špička, dominuje těmto „nazouvákům“ klasická ostrá nebo lehce zaoblená. 

„Espadrilky“

Boty, kterým se říká espadrilky, se na módním výsluní drží už několik sezón a nevypadá to, že by se na tom v dohledné době mělo něco změnit. Přinášíme vám inspiraci pro letošní sezónu!

Výhodou plátěných botek je skutečnost, že se hodí téměř ke všemu a dají se nosit do města i na pláž. Jejich historie sahá až do třináctého století, konkrétně do oblasti Španělska. Později si tento typ obuvi oblíbil například malíř Salvador Dalí.

Mokasíny

Mokasíny mají jednu nespornou výhodu, můžete je totiž nosit prakticky ke všemu. Nechcete na jaro baleríny, protože to není váš šálek čaje? Pak jsou právě mokasíny to pravé. Jsou to přesně takové volnočasové boty, které hledáte.

 Elegantní dámské mokasíny mají šmrnc a kopírují poslední trendy. Hodí se jak k džínům, šortkám, sukni, nebo také k plátěným kalhotám. Kdysi je údajně nosili ti praví lázeňští šviháci, a tak si je jistě užijete i kdekoliv na vaší vysněné letní dovolené.

Pečujte o svou pleť s přírodními oleji

Pečujte o svou pleť s přírodními oleji

Péče o pleť je důležitou součástí naší každodenní rutiny. Abychom ji udrželi zdravou a krásnou, mnoho lidí sáhne po přírodních olejích. Tyto oleje...

Co způsobuje předčasné stárnutí pleti

Co způsobuje předčasné stárnutí pleti

Stárnutí pleti je proces, který postihuje všechny lidi. Během času se naše pokožka stává méně elastickou, suchou a náchylnější k vráskám. Tato změna...