img

Chceš být hvězdou pláže? Jasně, kdo by nechtěl!

Chceš být hvězdou pláže? Jasně, kdo by nechtěl!

Mít skvělou figuru v plavkách je snem mnoha žen, obzvláště když se blíží léto. Ale pozor, na perfektní postavu se nevyspíš. Pokud chceš na pláži zářit, je čas začít právě teď, i když venku ještě mrzne. Představ si to – dostatek času na to, shodit pár kil navíc a vypracovat tělo snů, dřív než dojde na první plážový výlet.

Ale nezapomeň, že cílem není jen vypadat skvěle v plavkách během léta. Úkolem je přijmout nový, zdravější životní styl, který ti bude dělat dobře i po zbytek roku. Výsledkem? Kdykoliv se objeví příležitost skočit do plavek, budeš připravená, cítit se báječně a tvoje sebevědomí půjde stropem.

Jak na to?

Udrž si formu i o zimě: Je to jednodušší, než se po zimě znovu dostávat do formy. Klíčem k super postavě v létě je neztrácet ji v zimě.

Nestresuj, když to nevyšlo: Neudržela jsi váhu přes zimu? Nic se neděje. Vrať se do formy a snaž se váhu udržet během celého roku.

Hýbej se: Cvičení je tvůj kamarád. Ať už je to posilovna, chůze po schodech nebo venkovní aktivity v teplejším počasí, každý pohyb se počítá. Zkoušej nové sporty, bav se a kalorie budou padat samy.

Jez méně kalorií: Ano, musíš hlídat jídelníček. Ale zapomeň na extrémní diety. Zaměř se na zdravou a vyváženou stravu, která ti umožní zdravě zhubnout.

Vyhnout se nadýmání: Některé potraviny ti v plavkách nepřidají. Vyvaruj se soli, sycených nápojů a potravin, které způsobují plynatost. Hlasuj pro vlákninu a nezapomeň hodně pít.

Vyber správné plavky: Každé tělo je jiné a každému sluší něco jiného. Hledej plavky, ve kterých se budeš cítit jako královna pláže.

Jez bílkoviny: Bílkoviny jsou tví přátelé. Pomůžou ti cítit se sytá a zároveň podpoří tvou postavu.

Pij hodně vody: Voda je základ. Nejenže ti pomůže zůstat hydratovaná a podpoří tvoji pokožku, ale také tě udrží od přejídání. Je důležité dodržovat pitný režim.

Tak co, jsi připravená stát se hvězdou pláže? A nezapomeň, nejde jen o vzhled, ale hlavně o to, cítit se skvěle ve svém těle!

Piercing a jeho tajemný svět

Piercing a jeho tajemný svět

Hele, víš co je česká verze piercingu? No přece propichování. A v poslední době se to stalo takovým módním výstřelkem, který už dobývá celý svět....

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Přichází léto, a s ním i čas ukázat výsledky naší poctivé práce ve fitku! Věříme si říct, že nic neslíbí vytvarovanou postavu lépe než sexy overaly....

Kouzlo pleťových masek z kuchyně

Kouzlo pleťových masek z kuchyně

Hledáš způsob, jak rozjasnit tvou pleť tak, aby ti ji všichni záviděli a ty jsi se na kilometry blýskala čistotou a zdravím? Pak máš štěstí, protože...