img

Co je micelární voda

Co je micelární voda

Micelární voda je takový ten kouzelný elixír, co ti v koupelně nesmí chybět. Představ si to jako superhrdinu mezi čisticími přípravky, který má schopnost přitahovat nečistoty a make-up jako magnet. A co je na tom nejlepší? Nevyžaduje od tebe žádné drhnutí nebo silný tlak, takže je tvá pleť v bezpečí.

Ať už máš pleť jakoukoliv, micelární voda ti padne do klína. Je to kamarád pro každou pokožku, obzvlášť pokud je tvá pleť tak trochu na citlivou notu. Jemně, ale účinně ti obličej očistí, a pokud vybereš správnou verzi, ještě ho i krásně hydratuje. Aplikace? Hračka. Stačí micelární vodu napatlat na vatový tampon a jemně přejíždět po obličeji.

Ale pozor, micelární voda není všemocná. Sice si poradí s denními nečistotami a make-upem na jedničku, ale když jde do tuhého, doporučuju si před ní obličej pořádně umýt. A pokud jsi milovnice těžkého arzenálu v podobě make-upu, dvojí čištění je tvoje bestie.

Jak to všechno funguje?

Za všechno mohou micely, které jsou takové mikroskopické čistící ninjové. Mají dvě tváře – jedna miluje vodu a druhá se kamarádí s nečistotami a make-upem. Když přijdou na scénu, ve zlomku sekundy obklopí nečistoty a s make-upem to zmáknou na jedničku. Po otření vatovým tamponem zůstane tvůj obličej čistý a svěží.

Je micelární voda vhodná na každý den?

Jednoznačně ano! Je šetrná, rychlá a zvládne to s grácií. Ale nezapomeň, že není zázračným řešením pro vše. Je skvělá jako doplněk k tvému čisticímu rituálu, obzvlášť pokud denně bojuješ s make-upem.

A jak vybrat tu pravou?

Víš, každá pleť je originál, takže co sedí jedné, nemusí vyhovovat druhé. Mrkni na složení, zkontroluj recenze a vyber si takovou, která ti bude dělat radost a tvá pleť z ní bude jásat.

Kvalitní micelární vodu a spoustu další přírodní kosmetiky za velmi příznivé ceny nalezneš u českého výrobce kosmetiky Vivaco

Vivaco recenze

Tak co, připravená zařadit micelární vodu do své beauty rutiny?

Kam dál?

Módní trendy na rok 2024

Módní trendy na rok 2024

Připravte se, dámy, protože rok 2024 bude ve znamení návratu některých oblíbených trendů a zároveň i průlomu úplně nových. Pokud tě zajímá, co budeš...