img

Co mužům vadí na nás, ženách?

Co mužům vadí na nás, ženách?

Každá žena touží po tom být pro svého muže ta nejkrásnější, nejchytřejší a nejdokonalejší. Realita je ale jiná. Ať se ženy snaží jak chtějí, dřív nebo později se u partnera objeví něco, co mu začne na vás vadit. Pojďme se tedy společně podívat na seznam 5 často opakujících se chyb, kterých se ženy ve vztahu dopouští.

Náladovost

Stres z práce, nedostatek volného času, neshody v rodině, hormonální změny – to vše a ještě mnohem víc má vliv na náladu žen. Často ani nemusí existovat důvod a vy zkrátka nemáte náladu mluvit, vařit nebo obskakovat svého muže tak, jak si on v danou chvíli představuje. Muži nechápou náhlou změnu nálad u žen a vadí jim zejména to, že jim ženy nedokážou svou náladovost racionálně vysvětlit.

Úklid

Pro přehnaně čistotné ženy je krásně naklizený byt prioritou. Takové ženy jsou pro muže něco jako mimozemšťané. Nejvíc dokáže muže vytočit, když ho vyrušíte například od filmu s tím, že potřebujete vyluxovat pohovku a vytřít plovoucí podlahu a on vám ve vašem záměru překáží. Nedej bože, když se rozhodnete svého milého do pravidelných víkendových úklidů zapojit, pak je teprve oheň na střeše. Pokud není váš muž extrémně nepořádný, vždycky se dá vydržet uklidit po něm těch pár kousků oblečení a nevyčítat mu to ještě třikrát během následujícího týdne.

Mluvení v hádankách

Pokud chcete svému drahému říct něco, co by se mu podle vás nemuselo líbit, přejděte rovnou k věci a nesnažte se to jakkoli obejít. Když chcete strávit večer s přáteli nebo jenom sama v klidu doma, nejlepší zbraní je přímost a upřímnost. Pokud budete chodit kolem dokola, docílíte akorát toho, že partnera otrávíte. To samé platí v případě situace, kdy vám ve vztahu něco vadí, ale na otázky, jestli se něco děje, odpovídáte vytrvale ne, protože čekáte, až na to muž přijde sám. A to se nedočkáte. Nestačí naznačovat, ale otevřeně přiznat, že máte problém.

Přehnaná žárlivost

Čas od času nastane situace, kdy pouhá zmínka o bývalé přítelkyni partnera ve vás vyvolá žárlivost. Pokud je bývalý vztah definitivně ukončený a váš přítel má v této oblasti jasno, je žárlivost absolutně zbytečná. Bohužel se najdou i takové ženy, které nesnesou žádné jiné ve společnosti svého milého, pak na černé listině může být nejen bývalá přítelkyně, ale i kolegyně, kamarádka, v extrémních případech i matka. Některé ženy se cítí ohroženě, když se v jejich okolí objeví jiná žena a naruší tím stabilní rovnováhu. Pokud vám muž již ublížil a dal vám příležitost k pochybám, pak se v některých situacích nelze žárlivým scénám divit. Pokud ale taková situace nenastala, pak je vaše nejistota v sebe samu a následné scény zcela zbytečná. Vše je otázkou důvěry.

Nerozhodnost

Pokud nejste schopná si bez svého drahého koupit ani ponožky, měla byste se zamyslet, kam zmizela vaše samostatnost. Není dobré být na partnerovi stoprocentně závislá, mějte svůj vlastní život, přátele, koníčky, žijte tak, abyste v případě rozchodu nepřišla úplně o všechno, ale byla schopná žít dál i bez partnera.

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

Důvěra je jako květina, kterou musíme pečlivě pěstovat, aby mohla krásně kvést. Bez důvěry, vztah může trpět a přestat růst. Ale když jsme ochotni...

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit,...