img

Co na sobě nenávidíme, ale muži to milují?

Co na sobě nenávidíme, ale muži to milují?

To bychom nebyly my, ženy, abychom nebyly s něčím pořád nespokojené. Vlasy máme buď moc rovné, nebo naopak příliš vlnité, nohy bychom chtěly delší a zadek menší. Budete se divit, ale naše nedostatky muži často nevidí, nebo je naopak milují.

Pihy

Jakmile vysvitne sluníčko, začínají se vám na obličeji hromadit malé roztomilé tečky? Možná byste je chtěla co nejrychleji zakrýt make-upem, ale to by byla velká chyba! Muži totiž vaše pihy milují! Místo toho, abyste je schovávala, udělejte z nich svou přednost!

Malá prsa

No dobře, určitě nebudeme tvrdit, že jsou velká prsa mužům na obtíž. To ale neznamená, že po nich touží úplně všichni a že byste ze svých malých prsou měla mít mindráky. Každý muž má rád něco jiného, a pokud vás přesvědčuje, že je vaše velikost pro něj optimální, tak mu zkrátka věřte.

Křivky

Vy se možná snažíte každé kilo navíc schovat za tlustou vrstou oblečení, ale pravdou je, že muži mají rádi, když ženu mají za co chytit. Pokud navíc umí žena podtrhnout svou krásu a udržuje si zdravé sebevědomí, muži doslova šílí. Nestyďte se za silnější stehna nebo malé faldíky na břiše. Ve finále si z toho děláte větší vrásky, než je potřeba. 

Červenání se

Když se dostanete do trapné situace, nebo vám naopak někdo polichotí, tak zčervenáte? Možná tuhle vlastnost nesnášíte a nejraději byste v tom okamžiku zavrtala hlavu do země, ale to by bylo zbytečné! Muži milují, když mohou ženy dostat do rozpaků! V jejich očích se proměníte v malou holčičku a oni vás chtějí obejmout a chránit před celým světem.

Vlasy

Nejspíš si nedovedete představit, že byste ven vyšla bez perfektního účesu, který drží za každé situace, ale pravdou je, že muži milují, když vás mohou ve vlasech jemně hladit. Vykašlete se proto na laky a gely, rozpusťte vlasy a nechte svého muže, aby si s vašimi vlasy pohrál. 

Co je micelární voda

Co je micelární voda

Micelární voda je takový ten kouzelný elixír, co ti v koupelně nesmí chybět. Představ si to jako superhrdinu mezi čisticími přípravky, který má...

Módní trendy na rok 2024

Módní trendy na rok 2024

Připravte se, dámy, protože rok 2024 bude ve znamení návratu některých oblíbených trendů a zároveň i průlomu úplně nových. Pokud tě zajímá, co budeš...