img

KINOTIP: Srážka s láskou

KINOTIP: Srážka s láskou

Od 4. července 2019 se můžete v kinech těšit na nový romantický film plný zábavy Srážka s láskou.

Jedná se o romantickou komedii plnou nekorektního humoru, ve kterém hlavní postavy Charlize Theron a Seth Rogen excelují jako nesourodý pár, kterému byste určitě na první pohled moc šancí nedali.

Charlize Theron a Seth Rogen v hlavní roli

Srážka s láskou
Srážka s láskou

Charlotte Fieldová, kterou hraje Charlize Theron je jednou z nejvlivnějších žen na světě, je opravdu chytrá, všestranně schopná a velmi rafinovaná. Naopak Fred Flarsky, kterého ztvárňuje Seth Rogen, je opravdu talentový novinář, velký potížista a hipster, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce a teniskách.

Oba dva opravdu nemají nic společného – kromě tedy toho, že ona mu kdysi dávno dělala chůvu a stala se tak jeho první platonickou láskou. Charlotte se zrovna připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad, když se ti dva znovu po letech střetnou. A ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevu impulzivně najala Freda. Fred tak do Charlottina nalajnovaného světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály není najednou nouze.

A to ještě nikdo netuší, co se přijde, až to z jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr a pořádně to roztočí!

Oficiální trailer Srážka s láskou (2019)

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...

Knižní příběhy, které vás pohltí

Knižní příběhy, které vás pohltí

Milujete knihy, ale už vám dochází tipy na takové, které by vás jednoznačně zaujaly? Dnes se podíváme na několik knih, které nejen u žen sklidily...