img

KINOTIP: Srážka s láskou

KINOTIP: Srážka s láskou

Od 4. července 2019 se můžete v kinech těšit na nový romantický film plný zábavy Srážka s láskou.

Jedná se o romantickou komedii plnou nekorektního humoru, ve kterém hlavní postavy Charlize Theron a Seth Rogen excelují jako nesourodý pár, kterému byste určitě na první pohled moc šancí nedali.

Charlize Theron a Seth Rogen v hlavní roli

Srážka s láskou
Srážka s láskou

Charlotte Fieldová, kterou hraje Charlize Theron je jednou z nejvlivnějších žen na světě, je opravdu chytrá, všestranně schopná a velmi rafinovaná. Naopak Fred Flarsky, kterého ztvárňuje Seth Rogen, je opravdu talentový novinář, velký potížista a hipster, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce a teniskách.

Oba dva opravdu nemají nic společného – kromě tedy toho, že ona mu kdysi dávno dělala chůvu a stala se tak jeho první platonickou láskou. Charlotte se zrovna připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad, když se ti dva znovu po letech střetnou. A ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevu impulzivně najala Freda. Fred tak do Charlottina nalajnovaného světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály není najednou nouze.

A to ještě nikdo netuší, co se přijde, až to z jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr a pořádně to roztočí!

Oficiální trailer Srážka s láskou (2019)

kolik je znamení zvěrokruhu

kolik je znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh, také známý jako zodiac, se skládá z 12 znamení. Každé znamení trvá přibližně měsíc a je spojeno s určitým obdobím během roku. Následující...

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...