img

Jak bojovat s prvními vráskami?

Jak bojovat s prvními vráskami?

Třicítka na krku a vy se při pohledu do zrcadla zděsíte, protože už rozeznáváte mimické vrásky v okolí očí, úst a čela? Nezoufejte. Stárnutí sice nelze zastavit, ale příznaky jistou péčí zmírnit můžete. A my vám poradíme, jak na to!

Se zvyšujícím věkem klesá produkce elastinu a kolagenu a proto obnovovací schopnost pleti tak pomalu slábne. Dostatečná hydratace je pro zdravou a hlavně pevnou pokožku naprosto klíčová! 

Na suché pleti se vrásky tvoří mnohem rychleji, proto do ranního rituálu zařaďte vyživující denní krém s obsahem kyseliny hyaluronové. Vyzkoušejte například péči Hyalurogel Rich značky Mixa, která je odborníkem na všechny typy pleti. 

Samozřejmostí je správné čištění pleti, a to ráno i večer. Žádný krém nebude dobře fungovat, pokud nebudete mít svou pleť řádně vyčištěnou. Během dne se totiž na pokožce usadí prach, pot a další nečistoty. Jestliže čištění delší dobu zanedbáváte, koledujete si.

Začněte používat oční krémy, které minimalizují vznik mimických vrásek a redukují otoky, a i černé kruhy pod očima. Pokožka v očním okolí je velmi citlivá a jemná. Krém taktéž používejte každé ráno a večer.

Nadměrné vystavování slunci urychluje stárnutí těchto buněk a pleť tak ztrácí svou elasticitu. Proto používejte kosmetické přípravky s UV faktorem a to i během zimních měsíců. Skvělou variantou jsou čistě přírodní produkty od českého výrobce Vivaco. Mrkněte se na recenzi Vivaco, určitě si jejich produkty zamilujete na první pohled 😉

A na závěr: Nezapomínejte dodržovat pitný režim. Pokud je tělo dostatečně zásobováno vodou, pokožka se udrží déle mladistvě svěží a krásná. Proto si ke snídani dejte sklenici s citronem.

Piercing a jeho tajemný svět

Piercing a jeho tajemný svět

Hele, víš co je česká verze piercingu? No přece propichování. A v poslední době se to stalo takovým módním výstřelkem, který už dobývá celý svět....

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Přichází léto, a s ním i čas ukázat výsledky naší poctivé práce ve fitku! Věříme si říct, že nic neslíbí vytvarovanou postavu lépe než sexy overaly....