img

Jak se líčit kreativně

Jak se líčit kreativně

Líčení může být skvělým způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu. Zde je několik tipů, jak se kreativně líčit:

  1. Experimentujte s barvami: Nebojte se používat neobvyklé odstíny nebo kombinace barev. Například, místo klasické černé řasenky, zkuste modrou nebo zelenou.
  2. Použijte nečekané kosmetické produkty: Zkuste použít jiné produkty než ty, které používáte běžně. Například, místo tužky na oči, použijte gelový liner nebo štětec na konturování.
  3. Použijte speciální efekty: Zkuste použít holografický lesk nebo metalický odstín pro speciální efekt.
  4. Použijte nečekané textury: Zkuste použít texturu, kterou byste nečekali, jako například světle šedou tužku na oči nebo matný lak na nehty.
  5. Sledujte trendy: Sledujte aktuální trendy v líčení a zkuste je přizpůsobit svému stylu.
  6. Použijte své kreativní umění: Zkuste vytvořit svůj vlastní vzhled nebo interpretovat již existující trendy na svůj způsob.

Je důležité si uvědomit, že kreativní líčení může být také trochu odvážné a ne vždy se hodí na všechny příležitosti, důležité je to vhodně zvolit. Důležité je taky se naučit základním technikám a zvládat základní líčení, a teprve potom začít s kreativitou.

Piercing a jeho tajemný svět

Piercing a jeho tajemný svět

Hele, víš co je česká verze piercingu? No přece propichování. A v poslední době se to stalo takovým módním výstřelkem, který už dobývá celý svět....

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Overaly na léto? Rozhodně Ano!

Přichází léto, a s ním i čas ukázat výsledky naší poctivé práce ve fitku! Věříme si říct, že nic neslíbí vytvarovanou postavu lépe než sexy overaly....