img

Nepíše, ani nevolá? 5 znamení, že nemá zájem

Nepíše, ani nevolá? 5 znamení, že nemá zájem

Vztahy jsou velice komplikované už od prvopočátku. Cílem je analyzovat každé gesto či slovíčko a také zjistit, jak to vnímá protějšek.  A ženy umí dokonale číst mezi řádky, domýšlet si a občas i lhát do očí. Jak poznáte ale, že muž opravdu nemá zájem?

Špindíra a křupan

Přijde na rande neupravený, s mastnými vlasy a dechem páchnoucím po česneku? Tak pozor, on není na rande! Je mu jedno, co si o něm myslíte, protože na vás nechce udělat dojem. Nebo se vás snaží dokonce odradit.

Pokud se chce muž ženě zalíbit, rozhodně si na sobě dá aspoň trochu záležet. Na přirozenost bude čas později.

Hodně práce

I kdyby měl kamínek do vašeho okna hodit o půlnoci, až půjde utahaný z práce, tak to udělá. A klidně pojede přes celé město. Chce-li vás muž vidět, tak ho nezastaví žádná únava ani množství práce.

Vždycky jen vy a vy

Když má muž zájem, tak píše a volá. Neřeší, jestli je moc brzy a bude vypadat natěšený. Chce s vámi mluvit, tak prostě vytočí vaše číslo. Pokud nevolá, tak s vámi čas trávit nechce.

Ano, je to opravdu takto jednoduché. Ztráta čísla je důvodem k mlčení jen velmi zřídka a v době sociálních sítí není nic snazšího než zvolit jiný komunikační kanál.

Má zájem jen když je opilý

Zájem má muž, který vám píše a volá střízlivý! Takový muž většinou na ostych kašle a zkusí to. Opilí píšou všem kolem a kdo se chytí, ten se chytí. Nejdřív začnou s těmi nejsnadnějšími, u kterých se nemusejí moc snažit, protože po deseti pivech jsou rádi, že na psaní SMS vidí.

Není pro vás dostatečně dobrý?

Ano, každý z nás si vybaví pět filmových scén, kde rebel bez příčiny s nakrčeným obočím říká lásce svého života, ať ho nechá být, že s ním nikdy šťastná nebude. A pak jdou ruku v ruce vstříc budoucnost.

Tak tohle v reálu nefunguje. Muži neřeší, s kým by vám bylo lépe, pokud vás chtějí. Skutečnost, že vás vypustí ze svého teritoria, znamená jediné: potřebují mít volné ruce a srdce pro někoho jiného.

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

Důvěra je jako květina, kterou musíme pečlivě pěstovat, aby mohla krásně kvést. Bez důvěry, vztah může trpět a přestat růst. Ale když jsme ochotni...

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit,...