img

Přirozené líčení je stále na vrcholu

Přirozené líčení je stále na vrcholu

Jestli se něco opravdu mění den za dnem, pak jsou to aktuální trendy v líčení. Jeden styl se ale stále drží na vrcholu a tím je velmi oblíbené přirozené líčení. Jedná se vlastně o takové líčení, které by mělo zvýraznit přirozenou ženskou krásu a to co nejdecentnějším způsobem. Skvělé je na tomto stylu to, že je vhodný skutečně pro jakoukoliv příležitost. Není tedy překvapivé, že jej má v oblibě takové množství žen. Proto se na něj podíváme zblízka i v dnešním příspěvku.

Jak vypadá přirozené líčení

Základem je decentní nalíčení, takže nic výrazného, co by na první pohled upoutávalo pozornost, ale naopak aby bylo pokud možno co nejnápadnější. Stačí tedy nanést make-up, pudr a případně i tvářenku, ale vždy pouze v takovém odstínu, který pro vaši pleť sedí nejvíce. Zapomeňte tedy na výrazně červené tvářenky a podobně, protože právě ty jsou u přirozeného líčení tabu.

Oči zvýrazněte pomocí očních linek a řasenky, nejlépe v černé, případně tmavě hnědé barvě, aby opět vše působilo co nejpřirozeněji. Jedinou možností, ve které můžete trochu popustit uzdu své fantazii, je líčení očních víček. Barvu stínů totiž můžete mít jakoukoli, která vypadá přirozeně, tedy různé odstíny hnědé, zelené, okrové a podobně. Jak jste si možná všimly, moc možností na experimenty v tomto druhu líčení není.

Použité kosmetické potřeby musí být v přírodních tónech, ale na čem se můžete vyřádit, jsou styly provedení. Oční linky můžete protáhnout do různého zakončení a v různé šíři. I stíny můžete protáhnout více do obočí a do stran, jak uznáte za vhodné. Není tedy pravdou, že přirozené líčení nějak ženu omezuje v možnostech líčení. Samy si vyzkoušejte, jak různou podobu může takové líčení mít.

Kam v něm vyrazit

Jak už jsme zmínili, přirozené líčení je velmi univerzální a lze je tedy použít pro jakoukoliv příležitost. Samozřejmě je můžete upravit zvýrazněním, například rtů. I taková drobná změna totiž dokáže udělat divy. K přirozenému líčení se hodí samozřejmě i co nejpřirozenější barva vlasů. Pohrát si tak tedy můžete i s účesem.

Opět ale zapomeňte na nějaké bláznivé a kreativní účesy, pro které u tohoto stylu líčení není prostor. Držte se jednoduchých účesů, například tedy mírného zvlnění vlasů, nebo naopak vyrovnání vlasů již vlnitých. Ofinu můžete lehce zpevnit tužidlem a zarovnat k jedné straně hlavy podle strany pěšinky.

Účes pak jen zpevníte lakem na vlasy a je to. Přirozené líčení je velmi oblíbené především proto, že nikoho neurazí a není ani náročné. S trochou šikovnosti jej zvládne každý, takže se ho rozhodně nebojte a vyzkoušejte, zda vám bude slušet stejně jako spoustě jiných žen po celém světě. Potřebovat k němu nebudete ani moc kosmetických přípravků, což je takové milé plus na závěr.

Módní trendy na rok 2024

Módní trendy na rok 2024

Připravte se, dámy, protože rok 2024 bude ve znamení návratu některých oblíbených trendů a zároveň i průlomu úplně nových. Pokud tě zajímá, co budeš...