img

Seriály, které ženy milují

Seriály, které ženy milují

Popcorn, sklenka vína a dvě kamarádky, které přemýšlí, jak zaplnit páteční večer. Že je vám tento scénář povědomý? Pak oceníte článek o tom, které seriály jsou právě mezi ženami v současné době nejvíc in, a tudíž by neměly uniknout ani vaší pozornosti.

Gilmorova děvčata

Náš výčet seriálů nemůžeme začít ničím jiným než klasikou v podobě seriálu Gilmorova děvčata. Jedná se o sedm sérií seriálu z malého amerického městečka, kde se matka s dcerou snaží žít tak, jak by měly, ale pochopitelně ne vždy se jim to podaří. Seriál je plný vtipných scén a hlášek, které se vám vryjí do paměti, a už je odtud nedostanete. Ačkoliv natáčení seriálu již skončilo, v současné době se opět spouští natáčení několika dílů, na které se již brzy můžete těšit i vy. Pokud hledáte seriál na odreagování a pobavení, Gilmorova děvčata pro vás budou tím pravým.

2 Socky

Poněkud kontroverznější sitcom mapuje život dvou servírek z New Yorku, které se nenacházejí zrovna v té nejlepší finanční situaci. Přesto si chtějí zřídit svou vlastní kavárnu a za svým snem si hodlají jít za každou cenu. Vy se na tuto cestu můžete vydat s nimi a vychutnat si vtipné scény, o které u Max a Caroline rozhodně nebudete mít nouzi. Seriál 2 Socky byl natočen v kratších dílech, a proto si jej můžete pustit i v každé volné chvíli. Nechte se unést ostrým americkým humorem i vy a užijte si zábavu ze světa servírek ve velkoměstě.

Sex ve městě

I tento seriál lze označit za jakousi klasiku mezi ženami. Po nečekaném úspěchu, který tento seriál sklidil u diváků, došlo k natočení i celovečerních filmů. Pokud se vám líbily a přišlo vám to málo, neváhejte a podívejte se na seriál, který je již americkou legendou. Děj seriálu se točí kolem party kamarádek a jejich partnerů a jak sám název napovídá – stranou nezůstane ani sex. Lehký humor a charakteristické typy hlavních postav vás připoutají do křesel a přinutí vidět seriál celý. Nahlédněte do světa luxusních amerických obchodů, skvělých podniků, party nerozlučných kamarádek a jejich životů.

Super drbna

Drby asi nemá rád nikdo, ale tento seriál vás prostě pohltí. Bohatá americká smetánka a jejich svět plný intrik, nešťastných lásek a vztahů – to je seriál Super drbna a vy si jej rozhodně nemůžete nechat ujít. Přesvědčí vás totiž o tom, že drby jsou zlo, které má ale neuvěřitelnou moc. A kdo je vlastně tou drbnou, která nás v průběhu seriálu doprovází každým dílem a za zády sděluje informace o ostatních? To už musíte zkusit vypátrat samy.

Upíří deníky

Téma upírů ve filmech je už docela běžnou záležitostí, ale seriál s upíry je jen skvělou změnou, která dokazuje, že ženy takové příběhy prostě milují. Tentokrát se vydáte po stopách starých upířích rodů a zažijete spoustu napětí a nečekaných zvratů. Kdo je vlastně upír a jak je možné ho zabít? To vše a ještě mnohem více vám přinese tento jedinečný seriál.

kolik je znamení zvěrokruhu

kolik je znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh, také známý jako zodiac, se skládá z 12 znamení. Každé znamení trvá přibližně měsíc a je spojeno s určitým obdobím během roku. Následující...

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...