img

Seriály, které ženy milují

Seriály, které ženy milují

Popcorn, sklenka vína a dvě kamarádky, které přemýšlí, jak zaplnit páteční večer. Že je vám tento scénář povědomý? Pak oceníte článek o tom, které seriály jsou právě mezi ženami v současné době nejvíc in, a tudíž by neměly uniknout ani vaší pozornosti.

Gilmorova děvčata

Náš výčet seriálů nemůžeme začít ničím jiným než klasikou v podobě seriálu Gilmorova děvčata. Jedná se o sedm sérií seriálu z malého amerického městečka, kde se matka s dcerou snaží žít tak, jak by měly, ale pochopitelně ne vždy se jim to podaří. Seriál je plný vtipných scén a hlášek, které se vám vryjí do paměti, a už je odtud nedostanete. Ačkoliv natáčení seriálu již skončilo, v současné době se opět spouští natáčení několika dílů, na které se již brzy můžete těšit i vy. Pokud hledáte seriál na odreagování a pobavení, Gilmorova děvčata pro vás budou tím pravým.

2 Socky

Poněkud kontroverznější sitcom mapuje život dvou servírek z New Yorku, které se nenacházejí zrovna v té nejlepší finanční situaci. Přesto si chtějí zřídit svou vlastní kavárnu a za svým snem si hodlají jít za každou cenu. Vy se na tuto cestu můžete vydat s nimi a vychutnat si vtipné scény, o které u Max a Caroline rozhodně nebudete mít nouzi. Seriál 2 Socky byl natočen v kratších dílech, a proto si jej můžete pustit i v každé volné chvíli. Nechte se unést ostrým americkým humorem i vy a užijte si zábavu ze světa servírek ve velkoměstě.

Sex ve městě

I tento seriál lze označit za jakousi klasiku mezi ženami. Po nečekaném úspěchu, který tento seriál sklidil u diváků, došlo k natočení i celovečerních filmů. Pokud se vám líbily a přišlo vám to málo, neváhejte a podívejte se na seriál, který je již americkou legendou. Děj seriálu se točí kolem party kamarádek a jejich partnerů a jak sám název napovídá – stranou nezůstane ani sex. Lehký humor a charakteristické typy hlavních postav vás připoutají do křesel a přinutí vidět seriál celý. Nahlédněte do světa luxusních amerických obchodů, skvělých podniků, party nerozlučných kamarádek a jejich životů.

Super drbna

Drby asi nemá rád nikdo, ale tento seriál vás prostě pohltí. Bohatá americká smetánka a jejich svět plný intrik, nešťastných lásek a vztahů – to je seriál Super drbna a vy si jej rozhodně nemůžete nechat ujít. Přesvědčí vás totiž o tom, že drby jsou zlo, které má ale neuvěřitelnou moc. A kdo je vlastně tou drbnou, která nás v průběhu seriálu doprovází každým dílem a za zády sděluje informace o ostatních? To už musíte zkusit vypátrat samy.

Upíří deníky

Téma upírů ve filmech je už docela běžnou záležitostí, ale seriál s upíry je jen skvělou změnou, která dokazuje, že ženy takové příběhy prostě milují. Tentokrát se vydáte po stopách starých upířích rodů a zažijete spoustu napětí a nečekaných zvratů. Kdo je vlastně upír a jak je možné ho zabít? To vše a ještě mnohem více vám přinese tento jedinečný seriál.

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...

Knižní příběhy, které vás pohltí

Knižní příběhy, které vás pohltí

Milujete knihy, ale už vám dochází tipy na takové, které by vás jednoznačně zaujaly? Dnes se podíváme na několik knih, které nejen u žen sklidily...