img

Slova, která by se mužům neměla říkat

Slova, která by se mužům neměla říkat

Existují slova, která pokud nechcete svému milovanému partnerovi ubližovat, či mu dát důvod najít si jinou, bychom si měly odpustit. Podívejme se společně na následující hlášky, které my ženy rády říkáme, ale ve skutečnosti bychom měly držet jazyk za zuby.

„No to seš teda chlap!“

Narážky na partnerovu mužnost jsou snad nejhorším prohřeškem, kterého se můžeme my, ženy, dopustit. Ačkoli se muži při vyřčení této věty mohou tvářit „v pohodě“, věřte, že to berou jako opravdovou podpásovku. I když můžeme mít doma alfa samce nebo obyčejného moulu, ani jeden si nezaslouží vyslechnout si taková slova.

„Že jsem si tě brala!“

Ženy, ruku na srdce, ve většině případů je to jen ubohá narážka. Možná se z manželství vytratila ona jiskra vášně a zamilovanosti, to ale neznamená, že musíme svou drahou polovičku urážet.

„Proč nemůžeš být jak ten náš soused Jarda od vedle…?“

Dámy, jistě mi dáte za pravdu, že i když nám soused Jarda může přijít jako hodný a milý chlap, že  určitě i on určitě nějaké ty chybičky může mít. Nemluvě o tom, že i my bychom nerady slyšely, že bohužel nejsme jak Jarmila z uzenářství. Musíte svou lásku před ostatními vyzdvihovat, ne shazovat!

„Sice to trvalo dvě minutky, ale to nevadí, bylo to milý!“

Kvalitu sexu bychom takovým způsobem asi komentovat neměly. I když to řeknete roztomilým hláskem, protějšek stejně nepotěšíte. Opět totiž narážíme na jeho mužství. A všechny zajisté víme, jaká citlivá záležitost to je. Může se potom i stát, že se bude bát se k dalšímu číslu rozhoupat.

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

10 tipů jak budovat důvěru ve vztahu

Důvěra je jako květina, kterou musíme pečlivě pěstovat, aby mohla krásně kvést. Bez důvěry, vztah může trpět a přestat růst. Ale když jsme ochotni...

Omluvil se květomluvou?

Omluvil se květomluvou?

Pro některé z nás je to nejkrásnější a nejromantičtější věc na světě. Je beze slov, plná vůně a barev. Jak si ale květinu vysvětlit „v...

5 sexuálních tabu

5 sexuálních tabu

Sex, erotika. Záležitosti, které asi zajímají každého. Rozdíl je jen v intenzitě zájmu a také pohledu na věc. Někteří o tom nedokáží mluvit,...