img

Stres podle vašeho znamení

Stres podle vašeho znamení

Beran

Berani musí být neustále v akci a milují situace, ve kterých mohou konat. Proto věc, která je vystresuje, je čekání. Nestresují se z toho, že to dopadne špatně, ale spíš z toho, že v danou chvíli nemají co dělat. Proto nejhůře snáší dopravní zácpy, při čekání na výsledky zkoušky nebo u doktora… Dokud neznají svůj verdikt, nedokáží se soustředit na jinou věc.

Býk

Býci mají úžasnou představivost. Bohužel ve stresových situacích se jim v hlavě promítne ty nejkatastrofičtější scénáře. I když sami moc dobře ví, že se to nemusí odehrát, stejně se nechají značně znervóznit. Stresu se zbavují pomocí alkoholu nebo sexu.

Blíženci

Stresové situace zvládají těžko, jsou totiž strašně nerozhodní. Opakovaně si procházejí všechny možnosti daného problému a neumí se rozhodnout, které by bylo pro ně nejlepší. Z tohoto důvodu začnou poté panikařit a stres je často zcela položí. Nejvíce jim napomůže, když je někdo nasměruje na správnou cestu.

Rak

Raci jsou rádi se svou rodinou, neradi jsou daleko od domova, natož na delší dobu. Znamená totiž pro ně klid a bezpečí. Dokáží často volat domů a ujišťovat se, zdali je všechno v pořádku. Strachují se, zda nenechali zapnutý sporák. Lékem pro ně je dostatek informací a příjezd domů.

Lev

Lvi jsou společenské typy, jsou přátelští a velmi milí. Jakmile ale někdo nesouhlasí s jejich názory, mají pocit, že jejich postavení krále je ohroženo. Což logicky vyvolá pocit napětí a potřebu vytrestat toho odvážlivce, který se jim zkusil vzepřít.

Panna

Vždy musí mít poslední slovo. Pokud se tak nestane, urazí se, ale řeší dále. Klidně i několik dnů. A stejně potom mají nutkání se s danou osobou ještě jednou sejít a znovu si to vyříkat. Pouze tehdy opadne jejich nervozita.

Váhy

Váhy berou stres snad nejhůře ze všech. Pokud je postihne, jsou doslova paralyzované. Špatně se jim dýchá, jsou krůček od panické ataky. Určitě jim pomůže lok vody či pořádný panák. Pomohla by určitě i uklidňující vůně nebo sprej. Až se jim zklidní dech, mohou teprve začít vnímat hlavou.

Štír

Štíři rádi improvizují, proto jim stres není vůbec cizí. Jsou ale na podobné situace připravení a proto vědí, co jim pomáhá a často si říkají, že to prostě nějak dopadne. Co ale neumí, je vyrovnat se se zradou přítele. To je vykolejí na hodně dlouhou dobu. Uleví se jim až v okamžiku, kdy daného kamaráda úplně odstřihnou od svého života.

Střelec

Střelci jsou přesvědčeni o svém úžasném talentu a pokud jim někdo nevěří, jejich nervozita je na nejvyšším bodě. Stejně ale nepřestanou věřit, že jsou dokonalí. Uklidní se až ve chvíli, kdy dotyčnému „vytře zrak“ a ukáže mu, jak se mýlil.

Kozoroh

Jsou vždy na vše připravení, vše musí mít pod absolutní kontrolou. Do stresu se dostanou ve chvíli, kdy se ocitnou v situaci, ve které nepředpokládali, že někdy budou. Tohle znamení improvizaci nesnáší, a neumí se rozhodovat rychle či impulzivně.

Vodnář

Vodnáři vědí, že se vždy naskytne situace, se kterou nikdo nepočítal. Hlavu si avšak s tímto vůbec nelámou. Všechno se dá přeci řešit. Ne každý ale jejich postoj bere pozitivně, spíše tomu někteří říkají jako „řešení věcí na poslední chvíli“ či „nezodpovědnost“.

Ryby

Ryby zažívají stres skoro pořád. Nedokáží rozlišit zdali se nervují oprávněně nebo kvůli hlouposti. Stres je umí pohltit, a to nejčastěji formou sebelítosti a pocitů beznaděje. Proto rybám pomáhá nejvíce rozptýlení a přátele. Místo vysvětlování je raději zabavte.

kolik je znamení zvěrokruhu

kolik je znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh, také známý jako zodiac, se skládá z 12 znamení. Každé znamení trvá přibližně měsíc a je spojeno s určitým obdobím během roku. Následující...

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...