img

V kolik byste měli chodit spát podle horoskopu? Střelci až po půlnoci!

V kolik byste měli chodit spát podle horoskopu? Střelci až po půlnoci!

Kolik spánku vlastně doopravdy potřebujeme? Některá znamení zvěrokruhu prostě patří k ranním ptáčatům, některá si zase rádi přispí. Jak jste na tom vy?

Beran

Berani rádi chodí do postele kolem deváté hodiny večer. Jsou aktivní, takže celodenní zátěž je natolik vyčerpá, že rádi uléhají do postel tak brzo. Pokud Beran nedostane dostatek svého spánku, druhý den bude nepoužitelný.

Býk

Býk je ranní ptáče a proto chodí spát už kolem desáté večer. Rád běhá a odpočívá u internetu, proto potřebuje dostatek spánku. Nejvíce použitelný je ráno a odpoledne.

Blíženec

Rádi ponocují, protože stále nad něčím musí přemýšlet a nemohou v klidu usnout. I když usínají kolem jedenácté večerní, i tak jsou ranní ptáčata.

Rak

Raci rádi ponocují, avšak brzo vstávají. Správně by měli ulehnout kolem půl jedenácté, avšak většině je těžké tento čas splnit. Pro uvolněný den potřebují mnoho energie.

Lev

Lvi chodí spát až kolem půlnoci, protože rádi pracují večer a v noci. U nich nikdy neočekávejte brzké vstávání.

Panna

Panny rády plánují den dopředu. Pokud vědí že na druhý den budou muset udělat něco důležitého, nedělá jim problém vstát časně ráno. Ovšem potřebují i deset hodin spánku, proto nejraději ulehají kolem osmé hodiny večerní.

Váhy

Váhy nejsou na ranní vstávání. Nikdy. Když musí brzo vstát, jsou nevrlé a nikdy, ale opravdu nikdy nevstanou při prvním zazvonění budíku. I přesto chodí spát až kolem půlnoci.

Štír

Milují být dlouho vzhůru, aby se dívali například na filmy nebo si četli. Nenávidí ráda a cítí se po probuzení úplně grogy. I tak se nedostanou do postele dřív, než v jednu hodinu ráno.

Střelec

Všechny práce dělá nejraději v noci, například úklid nebo něco dobrého uvaří. Mají nejvíc energie a proto se nedostanou k spánku dříve než ve dvě ráno.

Kozoroh

Kozorozi jsou zodpovědní a nikdy své povinnosti neodkládají. Aby tak mohli co nejvíce využít z následujícího pracovního dne, mají potřebu chodit brzo spát. Ideální čas pro kozorohy je v deset večer.

Vodnář

Vodnáři jsou milovníci tajných deníků, které píšou uprostřed noci. Až kolem půlnoci je donutí zhasnout lampičku a jít konečně na kutě.

Ryby

Po rybách nemůžeme chtít, aby vstávali brzo. Milují postel a proto jim trvá, než se z ní dostanou. Naopak doba, kdy by měli ulehnout je jedenáctá hodina večerní.

kolik je znamení zvěrokruhu

kolik je znamení zvěrokruhu

Zvěrokruh, také známý jako zodiac, se skládá z 12 znamení. Každé znamení trvá přibližně měsíc a je spojeno s určitým obdobím během roku. Následující...

10 tipů na zábavu pro ženy

10 tipů na zábavu pro ženy

Život může být často hektický a plný stresu, ale je důležité najít čas pro sebe a užít si zábavu. Zábava nám pomáhá uvolnit se, zlepšit náladu a...